Listwa LED Batten 45W 150cm 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 1.2kg |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| MOC | 45W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4850 oprawa / 5700 źródło |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 74.8mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15 000h |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 25mm |
| MATERIAŁ | PC + Aluminium |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.363kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1500mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.399kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30.0000 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | BATTEN |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 150 |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1500mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.399kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 1.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 74.8mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15 000h |
| CRI [RA] | 80 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4850 oprawa / 5700 źródło |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 25mm |
| MOC | 45W |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 150 |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30.0000 |
| RODZINA LAMP | BATTEN |
| MATERIAŁ | PC + Aluminium |
| WAGA NETTO | 0.363kg |
