Lampka Podszafkowa Jojo RGB + 3000/6000K Trójpak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterowanie oświetleniem jest niezwykle proste dzięki dołączonemu pilotowi, który umożliwia zmianę barw, intensywności światła oraz trybów świecenia. Lampka JOJO to idealne rozwiązanie do kuchni, sypialni, biura czy pokoju dziecięcego, gdzie zależy Ci zarówno na praktycznym oświetleniu, jak i dekoracyjnych efektach."
Dane techniczne
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 110°-120° |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50lm |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| Materiał | ABS+PC |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Kolor | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | 80 |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16.5kg |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K + RGB |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.3 |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
| RODZINA LAMP | PODSZAFKOWE |
| Moc | 0.6W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.3 |
| NOWOŚCI | 24 |
| Zasilanie | 18650 Lithium battery |
