Lampka Podszafkowa 0,8W 4000K MicroUSB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Moc | 0.8W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zasilanie | BATERIA LITOWA |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 118 mm |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 12 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 56 lm |
| WAGA BRUTTO | 0.12 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 29 mm |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.40 kg |
| Kolor | BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
