Lampa wisząca Sven cashmere dia 300 mm 1xE27 / 8874
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wprowadź do swojego wnętrza elegancję i ciepło dzięki lampie wiszącej Sven Cashmere. Jej nowoczesny design i subtelny, neutralny kolor sprawiają, że lampa staje się stylowym akcentem w każdym pomieszczeniu.
Idealna nad stołem w jadalni, w salonie czy sypialni, Sven Cashmere tworzy przyjemną i harmonijną atmosferę, podkreślając charakter Twojego wnętrza.
To połączenie prostoty i klasy, które zachwyca wyglądem i dodaje wnętrzu wyjątkowego uroku.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 30 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Kolor | cashmere |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
