Lampa wisząca Sven cashmere dia 210 mm 1xE27 / 8873
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu wnętrzu dzięki lampie wiszącej Sven Cashmere. Jej subtelny, neutralny kolor i nowoczesny design wprowadzają do pomieszczenia przytulną i stylową atmosferę.
Idealna do salonu, jadalni, sypialni czy nad stolik w kuchni, lampa Sven Cashmere stanie się eleganckim akcentem, który przyciąga wzrok i podkreśla charakter wnętrza.
To połączenie prostoty i klasy, które sprawia, że każde pomieszczenie staje się przyjemne i pełne harmonii.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Kolor | cashmere |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 21 cm |
