Lampa wisząca MEDINA srebrna 5x60W E27 / 35-48561
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 0x |
| Wymiary | 72x52x52 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Wysokość | 72 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Głębokość | 52 cm |
