Lampa ścienna kinkiet MEDINA srebrny 1x60W E27 / 21-48547
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wymiary | 24x25x15 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz szklany |
| Kolor | nikiel mat |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 15 cm |
