Lampa wisząca INEZZ 3x60W E27 / 33-47441
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE27 |
| Wymiary | 95x73x16 |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz aluminiowy |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 73 cm |
