Kinkiet ścienny INEZZ 1x60W E27 / 21-47434
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wymiary | 32x28x16 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Szerokość | 28 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz aluminiowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 32 cm |
