Lampa wisząca ALFA SIKORKA DREWNIANA 1xE27 37cm | 762
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | Gold - Old Wood |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 37 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 37 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał | Metal/Drewno |
| Źródło światła | E27 LED |
