Lampa wisząca ALFA SIKORKA DREWNIANA 1xE27 32cm | 766
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA SIKORKA DREWNIANA 1xE27 32 cm (766)
Elegancka lampa wisząca z kolekcji SIKORKA, wykonana z naturalnego drewna i utrzymana w prostej, ponadczasowej formie. Ciepły charakter materiału sprawia, że lampa doskonale pasuje do wnętrz skandynawskich, boho oraz nowoczesnych aranżacji. Pojedynczy punkt świetlny zapewnia przyjemne, funkcjonalne oświetlenie, idealne nad stół, do kuchni, jadalni lub salonu. Lampa przystosowana do żarówek E27, umożliwia swobodny dobór barwy i mocy światła.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | Gold - Old Wood |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 32 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 65 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Szerokość | 32 cm |
| Materiał | Metal/Drewno |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokośc regulowana | tak |
