Lampa wisząca ALFA JAZZ MIEDZIANA 1xE27 | 60775
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA Jazz Miedziana – ciepły akcent dla Twojego wnętrza!
Stylowa lampa wisząca ALFA Jazz w efektownym, miedzianym wykończeniu to doskonały wybór dla osób, które cenią nowoczesny design z nutą elegancji. Jeden punkt świetlny z oprawką E27 zapewnia przyjemne, komfortowe światło, które świetnie sprawdzi się w salonie, nad stołem, w kuchni, jadalni lub sypialni.
? Dlaczego warto?
-
Efektowny wygląd: miedziane wykończenie dodaje wnętrzu ciepła i stylowego charakteru
-
Komfortowe światło: jedno źródło światła daje przyjemne, rozproszone oświetlenie
-
Elastyczność: możliwość zastosowania żarówki E27 – LED lub tradycyjnej — dopasuj barwę i jasność światła do swoich potrzeb (żarówka nie jest w zestawie)
-
Uniwersalność: świetna zarówno jako główne, jak i dekoracyjne oświetlenie pokoju
? ALFA Jazz Miedziana 1×E27 | 60775 – lampa wisząca, która łączy funkcjonalność z dekoracyjnym stylem, wprowadzając do wnętrza przyjemną atmosferę i wyjątkowy klimat.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | miedziany |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 10 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 90 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Szerokość | 10 cm |
