Lampa wisząca ALFA JAZZ CHROM 1xE27 | 60774
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA Jazz Chrom – lekkość i nowoczesny styl w jednym!
Elegancka lampa wisząca ALFA Jazz w chromowanym wykończeniu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią prosty, ale efektowny design oraz komfortowe światło. Jeden punkt świetlny z oprawką E27 zapewnia przyjemne oświetlenie każdego dnia — świetnie sprawdzi się w salonie, kuchni, jadalni, przedpokoju lub sypialni.
? Dlaczego warto?
-
Nowoczesny wygląd: chromowana oprawa dodaje elegancji i lekkości wnętrzu
-
Funkcjonalne światło: jedno źródło światła daje komfortowe, przyjemne oświetlenie
-
Elastyczność: możliwość zastosowania żarówki E27 – LED lub tradycyjnej – dopasujesz barwę i natężenie światła do własnych potrzeb (żarówka nie jest w zestawie)
-
Uniwersalność: doskonała do wielu przestrzeni — od kuchni po salon
? ALFA Jazz Chrom 1×E27 | 60774 – stylowa i praktyczna lampa wisząca, która podkreśli charakter Twojego wnętrza i stworzy przyjemny nastrój świetlny.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 10 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 90 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Szerokość | 10 cm |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
