Lampa wisząca ALFA BOLT CHROM 2xE27 40cm | 13242
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA BOLT CHROM 2×E27 – 40 cm | 13242
Nowoczesna lampa wisząca ALFA BOLT w eleganckim chromowanym wykończeniu to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Wyposażona w dwa źródła światła E27, pozwala uzyskać mocne i równomierne oświetlenie, a możliwość wyboru żarówek o odpowiedniej mocy i barwie pozwala dopasować światło do Twoich potrzeb (żarówki nie są w zestawie). Lampa o szerokości 40 cm świetnie pasuje nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub jako główne źródło światła w salonie. Chromowane wykończenie i minimalistyczny design sprawiają, że ALFA BOLT jest zarówno praktycznym oświetleniem, jak i efektowną dekoracją wnętrza.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Długość | 40 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | chrom |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 2xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | biały|transparentny |
| Wysokość | 100 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 12 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do g |
| Materiał | Metal |
