Kinkiet ALFA BOLT CHROM 1xE27 17cm | 13240
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALFA BOLT CHROM 1×E27 – 17 cm | 13240
Nowoczesny kinkiet ALFA BOLT w chromowanym wykończeniu to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie ścienne, które doskonale uzupełni aranżację każdego wnętrza. Wyposażony w jedno gniazdo na żarówkę E27 (żarówka nie jest w zestawie), pozwala dopasować światło o odpowiedniej mocy i barwie do Twoich potrzeb. Chromowana oprawa oraz minimalistyczny design sprawiają, że kinkiet pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, tworząc przyjemną atmosferę świetlną w salonie, sypialni, przedpokoju czy łazience. Solidne wykonanie zapewnia trwałość i stabilność użytkowania, a subtelny stylowy wygląd czyni kinkiet nie tylko praktycznym źródłem światła, ale też estetycznym dodatkiem do domu.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 12 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał | Metal ,szkło |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
