Lampa sufitowa GINKO listwa szara 4x40W E14 / 94-49100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 4xE14 |
| Wymiary | 20x90x11,5 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz szklany |
| Kolor | szary |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Głębokość | 11,5 cm |
