Lampa ścienna kinkiet GINKO szary 1x40W E14 / 91-49124
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wymiary | 15x19x11,5 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE14 |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz szklany |
| Kolor | szaro srebrny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 11,5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 19 cm |
