Lampa sufitowa ALFA SAGITO CHROM 3xE14 60cm | 63088
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA SAGITO CHROM 3×E14 – 60 cm | 63088
Stylowa i nowoczesna lampa sufitowa ALFA SAGITO CHROM to efektowne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako centralne źródło światła w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju.
? Najważniejsze cechy:
-
3 oprawki na żarówki E14 (żarówki nie są w zestawie) — możliwość dopasowania barwy i mocy światła do Twoich potrzeb,
-
Chromowane wykończenie — nadaje lampie eleganckiego, nowoczesnego charakteru i subtelnego blasku,
-
Średnica około 60 cm — idealna do średnich i większych pomieszczeń,
-
Design: minimalistyczna forma z estetycznymi detalami, która świetnie wpisuje się w aranżacje nowoczesne, skandynawskie, loftowe oraz glamour,
-
Funkcjonalność: równomierne, komfortowe światło tworzy przyjemną atmosferę świetlną w przestrzeni.
ALFA SAGITO CHROM 3×E14 łączy nowoczesny design z praktycznością — dekoracyjna lampa sufitowa, która podkreśli charakter Twojego wnętrza i zapewni komfortowe oświetlenie każdego dnia.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 60 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE14 |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
