LAMPA SUFITOWA ALFA SAGITO MIX BEŻOWA 6xE14 / 63405
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 55 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor | beżowy, złoty |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 6 x E14 max 10W LED |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Barwa klosza | bursztynowy |
