Lampa sufitowa ALFA LANTI CZARNA 8xE27 | 63098
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa LANTI w eleganckiej czerni to designerskie oświetlenie, które dodaje charakteru i stylu nowoczesnym wnętrzom. Dzięki aż 8 punktom świetlnym z gniazdem E27 możesz zastosować własne żarówki – od energooszczędnych LED po efektowne filamentowe – i stworzyć jasne, równomierne oraz klimatyczne oświetlenie w salonie, jadalni, sypialni czy przestrzeniach użytkowych.
Metalowa konstrukcja w połączeniu z modułem o szerokości ok. 58 cm to solidne, trwałe wykonanie i nowoczesny design, który będzie centralnym punktem każdego pomieszczenia. Lampa nie zawiera żarówek w zestawie, co daje Ci pełną swobodę doboru źródeł światła i stylu aranżacji.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 8xE27 |
| Głębokość | 58 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
