Lampa sufitowa ALFA LANTI CZARNA 6xE27 | 60817
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA LANTI CZARNA 6xE27
Elegancka i nowoczesna lampa sufitowa LANTI w klasycznej czerni to propozycja dla osób, które szukają połączenia stylu i funkcjonalności. Jej solidna, metalowa konstrukcja zapewnia trwałość, a 6 opraw E27 daje możliwość dopasowania żarówek do własnych potrzeb – od energooszczędnych LED po efektowne filamentowe, tworząc jasne, przyjemne i klimatyczne oświetlenie w każdym pomieszczeniu.
Lampa LANTI łączy praktyczne oświetlenie z designerskim charakterem. Dzięki sześciu punktom świetlnym i uniwersalnym oprawom E27 możesz kreować różne efekty światła, podkreślając atmosferę wnętrza i nadając mu nowoczesnego stylu. To propozycja dla osób, które chcą wyjątkowego oświetlenia, które przyciąga wzrok i wprowadza elegancję do każdego pomieszczenia.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 6xE27 |
| Głębokość | 56 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 56 cm |
