LINIÓWKA LED 48W BARWA NEUTRALNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa charakteryzuje się dużą wydajnością świetlną oraz estetycznym wykonaniem. Tego typu oprawy liniowe idealnie sprawdzają do oświetlenia powierzchi handlowych, zakładów produkcyjnych, biur czy ciągów komunikacyjnych.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5280 lm |
| Kolor | BIAŁY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 154 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Moc | 48 W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1500 mm |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.90 kg |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| KĄT ŚWIECENIA | 240° |
