LAMPA WISZĄCA ALFA LARSO DREWNIANA & CZARNA 4xE27 / 63408
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Kolor | czarny - jasne dreno |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Ilość źródeł światła | 4 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 41 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
