LAMPA WISZĄCA ALFA LARSO DREWNIANA & BIAŁA 1xE27 / 61541
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 12 cm |
| Kolor | biały - jasne dreno |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 12 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 90 cm |
