Kinkiet rurka SOPEL LUX czarno-złoty szczotkowany 40741
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40741
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal mosiądzowana
- Wysokość: 28 cm
- Głębokość: 6,5 cm
- Szerokość: 10 cm
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | złoty |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Szerokość | 10 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 18 * 2,5 cm |
| Kolor | id_1 |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
