Kinkiet rurka SOPEL LUX czarno-srebrny 40735
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40735
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal niklowana
- Wysokość: 28 cm
- Szerokość: 10 cm
- Głębokość: 6,5 cm
Kinkiet SOPEL LUX 1 wykonany jest trwałych materiałów, co zapewni jego niezawodną funkcjonalność i długotrwały, estetyczny wygląd. W zależności od wybranego wariantu kinkiety SOPEL LUX dostępne są w kolorze srebrnym (materiał: nikiel) oraz w kolorze złotym (materiał: stal mosiądzowana). Pozostałe elementy każdego wariantu oprawy wykonane są ze stali lakierowanej w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| Barwa klosza | srebrny |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Szerokość | 10 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 18 * 2,5 cm |
| Kolor | id_1 |
| Materiał klosza | stal niklowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
