Kinkiet BAGETTE 80 czarny 13W LED 4000K / 21-43986
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | kinkiet ścienny LED |
| Led zintegrowany | Tak |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xkinkiet ścienny LED |
| Wymiary | 5x80x6 |
| Głębokość | 6 cm |
| Barwa światła | neutralna |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, maskownica biała |
| Kolor | czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny [lm] | 600 Lm |
