Kinkiet BAGETTE 60 czarny 8W LED 4000K / 21-43979
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 1xkinkiet ścienny LED |
| Wymiary | 5x60x6 |
| Trzonek | kinkiet ścienny LED |
| Led zintegrowany | Tak |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Kolor | czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny [lm] | 350 Lm |
| Głębokość | 6 cm |
| Barwa światła | neutralna |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, maskownica biała |
