EPLI MINI W biała lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 1.9 Kg |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 45,5cm |
| Głębokość | 23,3cm |
| Szerokość | 17,5cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 17,5cm |
| Materiał | metal / szkło |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
