EPLI MINI 3L biała potrójna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor podstawy | biały |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Długość | 130cm |
| Waga produktu brutto kg | 4.6 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 90cm |
| długość podstawy cm | 60cm x 5cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wys/szer / średnica klosza | 17,5cm |
| Szerokość | 60cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
