BIAŁA BAZA DO SYSTEMÓW OŚWIETLENIA PLUG & PLAY 24V LED | 3W | 3000K | 285Lm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Kolor podstawy | SANDY WHITE |
| Maksymalna Moc | 3W |
| lumeny | 285Lm |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Barwa światła | 3000K |
| NAPIĘCIE | 24V |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Wysokość | 7.6 cm |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | ALUMINIUM - PC DIFFUSER |
| Średnica | 10 cm |
| Źródło światła | LED |
| Możliwość ściemniania | YES - TRIAC |
