BAZA STEROWNIKA 100W DO SYSTEMÓW OŚWIETLENIA PLUG & PLAY 24V / 19156
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 100W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Kolor podstawy | SANDY BLACK |
| Wysokość | 7.6 cm |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Średnica | 15.5 cm |
| Możliwość ściemniania | YES - TRIAC |
| NAPIĘCIE | 24V |
