BELWEDER lampa wisząca sufitowa 8x40W E14 / 38-39866
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 8xE14 |
| Wymiary | 70x80x80 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 80 cm |
| Materiał | klosz szklany, zawiesie sztyca metalowa regulowana |
| Kolor | srebrny |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Głębokość | 80 cm |
| Wysokość | 70 cm |
