BELWEDER lampa wisząca sufitowa 12x40W E14 / 30-39828
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 12xE14 |
| Wymiary | 84x84x84 |
| Głębokość | 84 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Szerokość | 84 cm |
| Materiał | klosz szklany, zawiesie sztyca metalowa regulowana |
| Kolor | srebrny |
| Ilość źródeł światła | 12 |
