Żyrandol ALICE PINK 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 74 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| WAGA NETTO | 1.08kg |
| RODZINA LAMP | ALICE |
| WAGA BRUTTO | 2.21kg |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26.5 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| Uziemienie | Nie |
| Materiał | METAL + TKANINA |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| Kolor | RÓŻOWY |
