Złączka Track Czarny Do Lampy Wiszącej 3-Obwodowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 32.4mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 84.3mm |
| WAGA NETTO | 0.07kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| RODZINA LAMP | Track Light 3 |
| WAGA BRUTTO | 0.08kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 14A)ILOŚĆ PKT ŚWIETL |
| GWINT | - |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Materiał | Plastik |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Kolor | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16.5kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | - |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.43 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.24 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
