Zestaw Palnik Czarny + Kartusz Gazowy 230g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.23kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5.0000 |
| WAGA BRUTTO | 0.33kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.45kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 55mm |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140mm |
