Zestaw Oprawa Pipe Ring Track Zwis Biały 3xGU10 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 55mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| WAGA NETTO | 1.59kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1290mm |
| RODZINA LAMP | Pipe |
| WAGA BRUTTO | 1.94kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GWINT | GU10 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| Materiał | ALUMINIUM + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 101 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Kolor | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19.4kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | 3XGU10 / MAX 10W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
