Zasilanie + Zaślepka Do Szynoprzewodu Biały 3-Obwodowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 33mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 33mm |
| WAGA NETTO | 0.01kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 31mm |
| RODZINA LAMP | Track Light 3 |
| WAGA BRUTTO | 0.011kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 14A)ILOŚĆ PKT ŚWIETL |
| GWINT | - |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| Materiał | Plastik |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.1 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Kolor | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 1.6kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | 16A |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.3 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.3 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
