Żarówka S14 do EKG2291
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zasilanie | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
| NAPIĘCIE | 36V |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| WAGA NETTO | 0.015kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Materiał | METAL + PC |
| WAGA BRUTTO | 0.02kg |
| GWINT | E27 |
| CRI [RA] | <80 |
| Kolor | N/D |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | GIRLANDA 36 |
| Barwa światła | 2200lm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.2kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Moc | 0.5W LED |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | N/D |
