Żarówka Led Gx53 11W 1055lm 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13kg |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GWINT | GX53 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1055lm |
| Moc | 11W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.7 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| Marka | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA NETTO | 0.047kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | LED |
| WAGA BRUTTO | 0.057kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 29mm |
| Kolor | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.1 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
