Żarówka LED Filament Syntron E27 ozdobna 6W barwa biała zimna Edison
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model: E27 6W A60
Napięcie zasilania: 230 V AC 50-60 Hz
Rodzaj diody SMD: COG
Strumień świetlny: 720 lm
Rozmiar: długość 106 mm / szerokość 60 mm
Żywotność: Do 25 000 godzin
Moc wyjściowa: 6W
Barwa światła: biała zimna 6500K
Materiał: obudowa szklana
Gwarancja: 24 miesiące
Certyfikaty: CE, RoHS
Dlaczego warto stosować oświetlenie LED? Diody LED do wygenerowania tej samej mocy świetlnej potrzebują aż 8-10 razy mniej energii elektrycznej niż klasyczne źródła światła. Nowoczesne diody LED potrafią świecić nawet przez 30 000 - 50 000 godzin. Dodatkową zaletą oświetlenia opartego na technologii LED różnorodność barw światła co pozwoli nam dostosować pomieszczenie do naszych potrzeb.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna żarówka, Kulisty |
| Temperatura Barwowa | 6000 |
| Napięcie (V) | 230V |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Jasność | 720 |
| Trwałość | 30 000 h |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Minimalna liczba cykli włączeń/wyłączeń | 100000 |
| Kształt żarówki | Kulka |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | LED |
| Wysokość | 10.5 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Etykieta | id-79 |
| Szerokość | 6 |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| KLASA ENERGETYCZNA | A+ |
| Kolor klosza | Przezroczysty |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Moc znamionowa | 6W |
| Głębokość | 6 |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Model | 5903678820794 |
| Kod producenta | 5903678820794 |
| Brand | Syntron |
| Kod produktu | 22 |
| Barwa światła | Biała Zimna |
| Nowa klasa energetyczna | E |
| Moc | 6 |
| Marka | Syntron |
