Żarówka LED Filament E27 ozdobna 10W barwa biała zimna Edison
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 10W, jest to źródło światła wykorzystujące diody LED typu COG. Główną zaletą żarówki LED E27 10W jest bardzo niski pobór energii ( 10W ), dodatkowo idealnie nadaje się jako dekoracja nowoczesnych, klasycznych lamp sufitowych.
Model: E27 10W A60
Napięcie zasilania: 230 V AC 50-60 Hz
Rodzaj diody SMD: COG
Strumień świetlny: 1055 lm
Rozmiar: długość 106 mm / szerokość 60 mm
Żywotność: Do 25 000 godzin
Moc wyjściowa: 10W
Barwa światła: biała zimna 6500K
Materiał: obudowa szklana
Gwarancja: 24 miesiące
Certyfikaty: CE, RoHS
Dlaczego warto stosować oświetlenie LED? Diody LED do wygenerowania tej samej mocy świetlnej potrzebują aż 8-10 razy mniej energii elektrycznej niż klasyczne źródła światła. Nowoczesne diody LED potrafią świecić nawet przez 30 000 - 50 000 godzin. Dodatkową zaletą oświetlenia opartego na technologii LED różnorodność barw światła co pozwoli nam dostosować pomieszczenie do naszych potrzeb.
Dane techniczne
| Napięcie (V) | 230V |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Jasność | 1055 |
| Trwałość | 30 000 h |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kształt żarówki | Kulka |
| Temperatura Barwowa | 6000 |
| Kolor klosza | Przezroczysty |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Moc znamionowa | 10W |
| Dane Producenta | Jerzy Stawowy, ul. Mickiewicza 33 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Model | 5903678820732 |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Kod produktu | 74 |
| Kod producenta | 5903678820732 |
| Brand | Syntron |
| Barwa światła | Biała Zimna |
| Nowa klasa energetyczna | E |
| Moc | 10 |
| Marka | Syntron |
| Wysokość | 10.5 |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | LED |
| Szerokość | 6 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Etykieta | id-73 |

