Żarówka LED 3,5W G9. Barwa: Neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przy dziesięciokrotnie mniejszym zużyciu prądu dostarcza podobną ilości światła co tradycyjna żarówka żarowa, charakteryzuje się jednocześnie kilkudziesięciokrotnie dłuższą żywotnością do około 25000 godzin.
Żarówka posiada silikonową ochronkę dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu z diodami, a także zapewnia ona bezpieczeństwo przed wilgocią, wodą oraz różnego rodzaju zanieczyszczeniami.
Pozwala to na jej montowanie praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu od pokoju po kuchnię i łazienkę.
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 320 Lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| GWINT | G9 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Moc | 3.5W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø16 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| Uziemienie | Nie |
