Żarówka COB LED 4W G9 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilanie 230V sprawia, że żarówka jest gotowa do bezpośredniego podłączenia, co upraszcza instalację i eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zasilaczy. Dzięki niskiemu poborowi energii, Żarówka COB G9 pozwala na oszczędności przy zachowaniu wysokiej jakości oświetlenia, co czyni ją idealnym wyborem do nowoczesnych, energooszczędnych wnętrz.
Dane techniczne
| Moc | 4W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 14.5mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 66.5mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 530lm |
| WAGA NETTO | 0.01kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 14.5mm |
| WAGA BRUTTO | 0.018kg |
| GWINT | G9 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Materiał | Szkło |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.7 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
