ŻARÓWKA LED 12W UFO 6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Barwa światła | Zimna 6000K |
| Moc | 12W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Marka | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø150 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 960 lm |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| GWINT | E27 |
