Wentylator stołowy EKO-LIGHT 14" Tower Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| Kolor | BIAŁY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| Moc | 30W |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| Marka | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| WAGA NETTO | 1.75 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
