WENTYLATOR STOŁOWY EKO-LIGHT 6'' 2in1 BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.93kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| Kolor | BIAŁY |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| Moc | 15W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 310 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
