Talerz 26cm opak. 50szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 Opakowań |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Materiał | PULPA TRZCINY CUKROWEJ (bagasse) |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Kolor | Brązowy |
| WAGA NETTO | 0.02kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 261mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.5kg |
| RODZINA LAMP | MISKI |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 261mm |
