TORNI A 3L czarna potrójna lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 103cm, 113cm, 103cm |
| długość podstawy cm | 60cm x 5cm |
| Kolor podstawy | czarny |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 15W |
| Długość | 130cm |
| Waga produktu brutto kg | 6.4 Kg |
| Barwa klosza | biały |
| Wys/szer / średnica klosza | 22cm |
| Szerokość | 60cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | E27 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
